מוניות גדולות - Big Taxi

כאשר אנו חושבים על נסיעה עם מונית גדולה הדבר הראשון שעולה לנו בראש זו נסיעה ברכב רגיל אשר נעשה בו שימוש בתור מונית לנסיעות קצרות. בין אם זה מהבית לעבודה ובחזרה, בילויים, משפחה ,אירועים, מסיבות, מועדונים, וכו... קיימת אפשרות נוספת בה אנו נשתמש בשירותי מוניות גדולות אם יש לנו צורך בכך והיא כאשר אנו נוסעים בקבוצה גדולה של בין 5-20 נוסעים, אז אנו נשתמש במונית יותר גדולה. זאת על מנת שכל הנוסעים יוכלו להיכנס למונית הגדולה / הסעה.

קרא עוד

מיניבוסים - Mini Bus

אצלנו תוכלו למצוא מגוון שירותי הסעות לכל מקום ובכל זמן, ביום רגיל ובסופ"ש. השכרת מיניבוסים לטיולים. מוקד שירות ההסעות שלנו זמין 24/7 בכל רחבי הארץ, נציג יענה לשיחתכם בכל שעה! המיניבוסים שלנו הם הכי מפוארים בארץ ומציעים מגוון רחב של נוחיות, כגון: טלוויזיה, בר, מכונת קפה, רמקולים באיכות מאוד גבוהה ( component serround ), מוסיקה לפי הטעם האישי, תאורת לד מפוארת, כיסאות עור נוחים מזגן אישי וכו... אנו מציעים שירות אדיב וסבלני.

קרא עוד

מוניות

מוניות לנתב"ג הן אמצעי תחבורה נוח ופשוט לנסיעה מול השדה התעופה הבינלאומי של ישראל. המוניות זמינות לנסיעה 24/7 ומציעות יתרונות כמו נוחות, מהירות וזמינות מיידית. ישנן חברות מוניות מקצועיות המציעות שירות מהיר ויעיל לנוסעים, עם כלי רכב מאובזרים ונהגים מנוסים. כמו כן, רוב החברות מציעות שירותי מוניות מהנמנעים מהמסעדה והמרפסת לכיוון שדה התעופה. המחירים לנסיעה תלויים במרחק ובזמן הנסיעה ומשתלמים בהשוואה לתחבורה ציבורית או חניות בשדה התעופה.