1 דקות קריאה
הסעה בחולון

 בחברת - LY Tours Travel תוכלו למצוא מגוון שירותי הסעות שמתאימים לכל כמות אנשים. בין אם אתם צריכים הסעה ל-14 אנשים, הסעה ל-16 אנשים או הסעה ל-10 אנשים, לנו יש את ההסעה המתאימה עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא את רכבי ההסעות המפוארים ביותר שיעמדו לרשותכם בכל יום ובכל שעה, 24/7.

השירותים שלנו

חולון היא עיר ססגונית ושוקקת חיים, שופעת במקומות בילוי שרק מחכים שתבואו לבלות אצלם. למי מכם קרה שנתקלם בבעיה ואין לכם רכב אחד עם מספיק מקומות, אנחנו הפתרון האידיאלי בשבילכם. בין אם אתם מחפשים הסעה בחולון, שתביא אתכם ותחזיר אתכם בבטחה ובאופן הכי טוב ומקצועי שאנו נוכל לתת לכם למקום הבילוי שלכם. לנו יש מבחר גדול של רכבי הסעות לכמויות שונות של אנשים.

ההסעות שלנו

רכבי ההסעות שלנו יכולים לקחת אתם בנסיעות בתוך העיר או מחוץ לעיר או לכל מקום אחר אליו אתם תרצו להגיע אליו, או אפילו גם הסעה לשדה התעופה. ההסעות שלנו יכולות להכיל בין 5-20 אנשים, זו כמות מכובדת ביותר ומשמשות למגוון עסקים שעובדיהם יגיעו בצורה בטוחה הביתה, ויותר מזה רכבי ההסעות שלנו משמשים לדברים נוספים כגון: הסעה לעבודה, הסעה לשדה התעופה, הסעה משדה התעופה, הסעה לחתונה, הסעה לאירוע, הסעה לבר / בת מצווה וכו...

המיניבוסים שלנו הם המפוארים ביותר בענף ההסעות. המיניבוסים שלנו מציעים מגוון רב של שירותים, כגון: מוזיקה בבחירה אישית, מכונת קפה, טלוויזיה באיכות גבוהה, מזגן אישי לכל נוסע, רמקולים באיכות גבוהה, כיסאות עור נוחים מאוד לישיבה ומפנקים ותאורת לד מפוארת. לא סתם אומרים עלינו שיש לנו את רכבי ההסעות הכי מפוארים בארץ ובכל ענף ההסעות. הנהגים שלנו בחברת - LY Tours Travel הם אדיבים מאוד, מנומסים, מקצועיים, מנוסים, סבלנים וסובלניים כלפי הלקוחות, ומציעים את השירות הטוב ביותר וככל האפשר  לתת ללקוחות. עד היום אין לקוחות שיצאו בתחושה שלילית לאחר שנסעו ברכבי ההסעות שלנו עם הנהגים המקצועיים שלנו.

אם חפצה נפשכם באיזו כניסה מפוארת עם הסעה לחתונה שלכם, אצלנו אתם תוכלו להשכיר מיניבוסים מפוארים שיעמדו ברשותכם 24/7. עם חברת - LY Tours Travel אתם יכולים להיות תמיד בראש שקט כי תמיד יהיה נציג שיהיה זמין בכל שעה במשך היום ובכל עת.