1 דקות קריאה
הסעה לטיול

אם חפצה נפשכם באיזה טיול לאחר הסגר המתיש והמעייף של תקופת הקורונה, אחד הדברים שעולים לנו לראש היא לקיחת הסעה שתיקח אותנו אל היעד הרצוי עלינו  ותחזיר אותנו. לקיחת הסעה היא אחד הדברים החשובים ביותר במהלך הטיול, חברת LY Tours Travel היא הפתרון האידאלי שלכם ללקיחת הסעה לטיול שלכם. אנחנו ניהיה הפתרון האידיאלי שלכם אם אתם צריכים הסעה ל-14 אנשים, הסעה ל-16 אנשים, הסעה ל-12 אנשים, הסעה ל-10 אנשים וכו…

נוחיות במהלך הנסיעה:
חברת - LY Tours Travel מציעה לכם שלל של פינוקים במהלך כל אורך הנסיעה, כגון: טלוויזיה, בר, מכונת קפה, רמקולים באיכות מאוד גבוהה ( component serround ), מוסיקה לפי הטעם האישי, תאורת לד מפוארת, כיסאות עור נוחים ומפנקים מזגן אישי לכל נוסע ונוסעת אשר נוסעים איתנו לטיול וכו..

שירותים אלה במהלך הטיול הם די חשובים על מנת שיהיה לכל נוסע ונוסעת איתנו ברכב ההסעה נוח, נעים ומפנק.


השירות שלנו:
חברת LY Tours Travel מבטיחה לכם שתקבלו את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר והאדיב ביותר. הנהגים שלנו הם מקצועים, אדיבים, סבלניים וסובלניים.

מחיר:

המחירים בחברת LY Tours Travel הם הנמוכים ביותר והנוחים ביותר לכל כיס. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לתת לכם את המחיר המוזל ביותר והנמוך ביותר שאפשר לתת לכם.

 למה כדאי לכם לבחור לנסוע עם חברת LY Tours Travel?
רכבי ההסעות שלנו הם המפוארים ביותר בכל ענף ההסעות, רכבי ההסעות שלנו תמיד נקיים, מסודרים, ומאפשרים נסיעה מושלמת. אבל השירות אצלנו תמיד היה מעל ומעבר. השירות אצלנו תמיד היה מקצועי, אדיב, עם נהגים סבלניים, וסובלניים. לא סתם אומרים עלינו שיש לנו את השירות הטוב ביותר בכל ענף ההסעות במדינת ישראל :) 

לסיכום:

הזמנת הסעה לטיול עם חברת LY Tours Travel היא חוויה בלתי נשכחת, ותמיד משאירה טעם של עוד. אנו ממליצים לכם בחום להזמין מחברת - LY Tours Travel הסעה לטיול מכיוון של חברת LY Tours Travel יש את הרכבים המפוארים ביותר והנקיים ביותר שיש בכל ענף ההסעות ומעל הכל השירות שלהם הוא תמיד היה מעל ומעבר.